Слюсар приніс Славії перемогу / фото: fcslavia.by

Український форвард "Славії" Мозир Максим Слюсар став автором перемоги своєї команди у черговому матчі Вищої ліги Білорусі.

В сьомому турі "Славія" на виїзді зустрічалася з "Вітебськом" і здобула перемогу з рахунком 3:2.

Слюсар вийшов на заміну на 71-й хвилині за рахунку 1:2. На 86-й хвилині українець вдало зіграв на добиванні, а через дві хвилини заробив пенальті, який сам і реалізував, оформивши дубль.

"Славія" набрала 10 очок і займає шосте місце в турнірній таблиці чемпіонату Білорусі.

22-річний Слюсар є вихованцем луганської "Зорі", проте всю свою професійну кар'єру він провів у "Славії", захищаючи кольори клубу з 2017 року.

УНІАН раніше повідомляв про те, що команди українців видали феєричний матч у Кубку Білорусі.