РБ Лейпциг вибив Атлетіко / фото REUTERS

У другому чвертьфіналі Ліги чемпіонів в Лісабоні зустрічалися німецький "РБ Лейпциг" і іспанський "Атлетіко".

У півфінал сенсаційно вийшов представник Німеччини, який здобув перемогу над фаворитом з рахунком 2:1.

Рахунок в матчі був відкритий після перерви - Дані Ольмо головою замкнув подачу Марселя Забітцера з правого флангу.

фото REUTERS

"Атлетіко" вдалося відігратися на 71-й хвилині - Жоау Феліш увірвався в штрафну і був збитий. Португалець сам реалізував пенальті.

Переможний гол був забитий на 88-й хвилині - Анхеліньо віддав під удар Тайлеру Адамсу, той пробив з-за меж штрафного, і м'яч рикошетом від Стефана Савича влетів у ворота.

"РБ Лейпциг" вперше в історії вийшов у півфінал Ліги чемпіонів.

"РБ Лейпциг" - "Атлетіко" - 2:1

Голи: Дані Ольмо, 50, Адамс, 88 - Жоау Феліш, 71 (з пенальті)

"РБ Лейпциг": Гулачі, Анхеліньо, Упамекано, Клостерман, Хальстенберг, Лаймер (Адамс, 72), Кампль, Забітцер (Мукіеле, 90+2), Дані Ольмо (Шик, 83), Нкунку (Айдара, 83), Поульсен

"Атлетіко": Облак, Тріпп'єр, Савич, Хіменес, Лоді, Коке (Феліпе, 90+2), Сауль, Еррера (Жоау Феліш, 58), Карраско, Маркос Льоренте, Дієго Коста (Мората, 72)

"Фінал восьми" Ліги чемпіонів: головне

• "Фінал восьми" Ліги чемпіонів проходить з 12 по 23 серпня на двох аренах в Лісабоні. На кожній стадії команди проводять по одній грі. Переможця головного клубного турніру Європи вперше буде визначено в такому форматі в зв'язку з пандемією коронавірусу.
  • "РБ Лейпциг" зустрінеться в 1/2 фіналу з ПСЖ. Матч пройде 18 серпня.
  • "Парі Сен-Жермен" став першим півфіналістом турніру. Днем раніше паризький топ-клуб вирвав перемогу в матчі з "Аталантою".
  • Ще в двох чвертьфіналах зустрінуться "Барселона" - "Баварія" і "Манчестер Сіті" - "Ліон".