Анхель Ді Марія і Неймар / фото REUTERS

Першим фіналістом Ліги чемпіонів став французький "Парі Сен-Жермен". В 1/2 фіналу на "Естадіо да Луш" парижани впевнено обіграли "РБ Лейпциг".

Матч закінчився перемогою ПСЖ з рахунком 3:0.

ПСЖ вдалося вийти вперед на 13-й хвилині - Анхель Ді Марія навісив зі штрафного, а Маркіньос завдав точного удару головою.

По ходу тайму "РБ Лейпциг" двічі рятувала штанга після ударів Неймара, але забити ще раз до перерви ПСЖ все ж вдалося. Помилка голкіпера Петера Гулачі привела до швидкої атаки ПСЖ, яку після пасу п'ятою від Неймара завершив Анхель Ді Марія.

На 56-й хвилині ПСЖ зняв питання про переможця матчу - після ще однієї помилки "Лейпцига" Бернат замкнув головою навіс Ді Марії. Аргентинець в підсумку закінчив матч з голом і двома результативними передачами.

"РБ Лейпциг" - ПСЖ - 0:3

Голи: Маркіньос, 13, Ді Марія, 42, Бернат, 56

"РБ Лейпциг": Гулачі, Анхеліньо, Клостерманн (Орбан, 82), Упамекано, Мюкіле, Лаймер (Хальстенберг, 62), Кампль (Адамс, 64), Дані Ольмо (Шик, 46), Забітцер, Нкунку (Форсберг, 46) , Поульсен

ПСЖ: Ріко, Бернат, Тьяго Сілва, Кімпембе, Керер, Маркіньос, Еррера (Верратті, 82), Паредес (Дракслер, 82), Ді Марія (Сарабія, 86), Неймар, Мбаппе (Шупо-Мотінг, 86)

Попередження: Лаймер, 61, Хальстенберг, 79, Поульсен, 79 - Кімпембе, 45+2

Маркіньос відкрив рахунок у матчі / фото REUTERS
Анхель Ді Марія збільшив перевагу парижан / фото REUTERS
Хуан Бернат довів рахунок до великого / фото REUTERS
ПСЖ - у фіналі / фото REUTERS

"Фінал восьми" Ліги чемпіонів: головне

• "Фінал восьми" Ліги чемпіонів проходить з 12 по 23 серпня на двох аренах в Лісабоні. На кожній стадії команди проводять по одній грі. Переможця головного клубного турніру Європи вперше буде визначено в такому форматі в зв'язку з пандемією коронавірусу.
  • У чвертьфіналах ПСЖ обіграв "Аталанту" (2:1), "РБ Лейпциг" виграв у "Атлетіко" (2:1), "Барселона" знищила "Баварію" (8:2), а "Ліон" сенсаційно пройшов "Ман Сіті "(3:1).
  • ПСЖ вперше в своїй історії вийшов у фінал Ліги чемпіонів.
  • У другому півфіналі "Ліон" битиметься з "Баварією" - ця гра пройде 19 серпня.
  • Клуби з трьох топ-чемпіонатів Європи вперше не змогли пробитися в півфінал ЛЧ.