Енергетик-БГУ обіграв чинного чемпіона / фото: energetikbgu.by

Футболіст "Енергетика-БГУ" Василь Совпель розплакався через рішення тренера його замінити у матчі з "Динамо-Брест".

21-річний футболіст з'явився на полі в середині другого тайму, проте вже через 15 хвилин тренер зробив зворотну заміну. Гравець засмутився і не зміг стримати емоцій.

Тренер Володимир Белявський прийняв таке рішення, оскільки, на його думку, Совпель невдало увійшов у гру.

"Енергетик-БГУ" здобув перемогу з рахунком 2:1 і тепер посідає третє місце в турнірній таблиці Вищої ліги Білорусі.

Нагадаємо, чемпіонат Білорусі не було зупинено через пандемію коронавірусу. Турнір триває, попри чутки про зараження гравців, які виникають у пресі.

УНІАН раніше повідомляв про те, що український футболіст став героєм матчу чемпіонату Білорусі.