Тар'єю Бе / twitter.com/IBU_CUP

Норвезький біатлоніст Тар'єю Бе слідом за перемогою у вчорашньому спринті зумів фінішувати першим у гонці переслідування на чемпіонаті Європи з біатлону, який проходить в Раубичах (Білорусь).

Про це повідомляє офіційний сайт IBU.

Норвежець без проблем пройшов гонку, допустивши єдиний промах під час останнього пострілу, але все ж навіть з урахуванням додаткового кола випередив найближчого переслідувача майже на 30 секунд.

Другим фінішував росіянин Матвій Єлісєєв, який стартував під 11-м номером. Показав прогрес і норвежець Хавард Богетвейт (стартував 10-м), який посів у підсумку третє місце.

Кращим серед українців виявився Руслан Ткаленко, який вчора в спринті посів 33-є місце, а сьогодні з трьома промахами по ходу дистанції зумів фінішувати 15-м.

Артем Прима допустив дві помилки і посів 27 сходинку, а Сергій Семенов при двох промахах фінішував лише 27-м.

У рамках чемпіонату Європи з біатлону, який завершується сьогодні, відбудеться ще жіноча гонка переслідування.

РЕЗУЛЬТАТИ ГОНКИ ПЕРЕСЛІДУВАННЯ (12.5 КМ)