Білий Барс - Динамо / uhl.ua

У Харкові відбувся перший чвертьфінальний поєдинок плей-офф Української хокейної ліги між місцевим МХК «Динамо» і «Білим Барсом». Гості здобули перемогу - 2:0 - і повели в серії до двох перемог з рахунком 1:0.

Перший період поєдинку завершився без закинутих шайб, однак явною перевагою все ж володів «Білий Барс», перекидавши своїх харківських опонентів з рахунком 5-1. Варто відзначити впевнену гру голкіперів, які багато в чому рятували команду від пропущених голів.

Результативними атаки стали тільки у другому періоді. Білоцерківці двічі за 15 секунд змогли прошити Тимура Мамедова і заволодіти комфортною перевагою – Артем Гребеник і Богдан Арабов відправили з п'ятака дві фактично ідентичних шайби у ворота супротивника і зробили рахунок 0:2 на табло.

Третя двадцятихвилинка повністю повторила сценарій першої – період завершився без закинутих шайб і з явною перевагою білоцерківської команди. Динамівці так і не змогли реалізувати свої моменти і подарували Кирилу Кучеру перший "сухар" в поточному розіграші плей-офф.

Другий матч чвертьфінальної серії між МХК «Динамо» і «Білим Барсом» відбудеться 6 березня о 18:45 у Білій Церкві.

МХК «Динамо» – «Білий Барс» 0:2 (0:0, 0:2, 0:0)

Шайби: 0:1 Гребеник (Панченко, Бородай), 30:10; 0:2 Арабов (Печерських), 30:25;

МХК Динамо: Мамедов (Гурко); Фірсов - Скрипець, Піддубний - Лісін, Наливайко - Бабчук, Шматько - Друбецкой; Чердак (К) - Максименко (А) - Олійник (А), Худяков - Праведний - Геворкян, Халін - Сиротенко - Пойманов, Колядинський - Гайдамака.

Білий Барс: Кучер (Качула); Логач - Ядловський (А), Васильєв - Таран (К), Гребеник - Грицюк, Гриценко - ; Куцевич (А) - Качан - Лесников, Панченко - Ружников - Бородай, Печерських - Дурдиєв - Арабов, Симчук.

Нагадаємо, раніше в своєму першому матчі 1/4 фіналу «Дніпро» розгромив «Крижаних Вовків».