"Хімік" виграв золоті медалі баскетбольної Суперліги / fbu.ua

Южненський "Хімік" переміг у третьому матчі фінальної серії плей-офф Суперліги своїх суперників з "Київ-Баскета", завоювавши звання чемпіона України з баскетболу в сезоні-2018/2019.

Про це повідомляє офіційний сайт змагань.

Початок матчу в столичному Палаці спорту став дуже непростим для южненців. «Київ-Баскет» впевнено розпочав зустріч і швидко пішов у відрив у рахунку. Більше того, у другій чверті головний тренер «Хіміка» Віталій Степановський швидко отримав два технічних фоли і був вилучений з майданчика.

Кермо управління командою перейшли до асистента головного тренера Олега Гончарова, і після великої перерви южненці піднеслися духом і почали скорочувати відставання в рахунку. Третя чверть була виграна «Хіміком» з перевагою в 14 очок, що дозволило їм перед заключною 10-хвилинкою вийти вперед у рахунку.

В останній чверті перевага «Хіміка» зросла до 10 очок, і лише в заключні хвилини «Київ-Баскет» зробив спроби погоні, але южненці змогли втримати перевагу.

Найрезультативнішим гравцем матчу став розігруючий «Хіміка» Деон Едвін, який набрав 26 очок і додав до них 7 підбирань і 5 результативних передач.

Суперліга. Фінал

«Київ-Баскет» – «Хімік» 73:79 (23:16, 21:18, 12:26, 17:19) серія – 0:3

«Київ-Баскет»: М. Горобченко (5), Крик (21 – 4 втрати), Крутоус (14), Нванкво (9 + 11 підбирань), Сандул (5 + 6 підборів) – старт; Латкович (10 + 5 підбирань), Челован (2), Луценко, Петров (7 + 5 передач)

«Хімік»: Едвін (26 + 7 підбирань + 5 передач), Рябчук (6 + 7 підборів), Марченко (3), Павлов (20 + 8 підбирань), К. Джонс (11 + 7 підборів) – старт; Войналович, Антипов, Сидоров (13)

Таким чином, «Хімік» став новим чемпіоном України з баскетболу. Для южненців це третє чемпіонство після тріумфів у 2015 і 2016 роках. «Київ-Баскет» у своєму дебютному сезоні в новітній історії клубу завоював срібло.

Нагадаємо, у протистоянні за бронзу "Запоріжжя" веде у серії з "Дніпром" - 2:1.