Збірна України зазнала третьої поразки на ЧС-2019 / iihf.com

Збірна України з хокею провела четвертий матч на чемпіонаті світу в дивізіоні 1B, який проходить в Естонії.

У Таллінні українська збірна поступилася Румунії з рахунком 1:5 (0:2, 1:1, 0:2).

Вже на старті поєдинку українські хокеїсти опинилися в ролі наздоганяючих. Румунія зуміла реалізувати чисельну більшість і повела в рахунку. В кінці першого періоду румуни вдруге покарали українців, знову реалізувавши більшість.

У другому періоді збірна України виглядала солідно і створила чимало проблем голкіперу румунів. Проте головною проблемою команди Олега Шафаренка стала реалізація. В кінці періоду "синьо-жовті" все-таки скоротили відставання, завдяки точному кидку Бабинця. Проте румуни майже відразу ж відновили перевагу у дві шайби.

В останньому періоді українці пропустили ще дві шайби і так і не змогли відігратися.

Україна – Румунія 1:5 (0:2, 1:1, 0:2)

Шайби: 03:52 – Балаж (Трансу) – 0:1, 19:50 – Біро (Борисенко, Ємельяненко) – 0:2, 17:18 – Бабинець (Буценко, Гаврик) – 1:2, 19:21 – Костянтин (Трансу, Рокалі) – 1:3, 07:39 – Буточнов (Борисенко) – 1:4, 17:28 – Рокалі (буліт) – 1:5

Після цього матчу Румунія утримує перше місце в групі. Збірна України на п'ятій позиції. Команда, яка посяде 6-е місце, залишить дивізіон. В останньому турі українцям залишилося зіграти з Естонією.

Нагадаємо, в попередніх трьох матчах українська команда двічі програла (Японії та Польщі) і здобула одну перемогу над Нідерландами.