Бостон - Сент-Луїс / REUTERS

Відбувся другий матч фінальної серії Кубка Стенлі, в якому «Сент-Луїс Блюз» на виїзді в овертаймі взяв верх над «Бостон Брюїнз» - 3:2.

Перший період був дуже результативним. На 5-й хвилині форвард господарів Чарлі Койл відкрив рахунок, реалізувавши більшість. Незабаром Роберт Бортуццо відновив статус-кво, але через 40 секунд Юакім Нордстрем знову вивів «Бостон» вперед. «Сент-Луїс» відігрався зусиллями Владимира Тарасенка. Другий і третій періоди пройшли без голів. Перемогу «блюзменам» в овертаймі приніс дальній кидок Карла Гуннарсона.

Рахунок в серії став рівним 1-1.

Бостон Брюїнз - Сент-Луїс Блюз

Шайби: 1:0 – Койл (Дебраск, Пастрняк) – 04:44, 1:1 – Бортуццо (Бозак, Гуннарссон) – 09:37, 2:1 – Нордстрем (Куралі) – 10:17, 2:2 – Тарасенко (Шварц) – 14:55, 2:3 – Гуннарссон (О'Райллі, Сундквист) – 63:51.