Олена Підгрушна / фото biathlon.com.ua

У словенській Поклюці 10 лютого стартував чемпіонат світу з біатлону-2021. У третій день відбувся жіночий спринт.

Збірну України в гонці представляли капітан Олена Підгрушна, а також Юлія Джима, Валя Семеренко, Дар'я Блашко.

Чемпіонкою світу стала лідер заліку спринтів норвежка Тіріл Екгофф. Вона закрила всі 10 мішеней.

Друге місце з одним хибним пострілом зайняла французька біатлоністка Анаїс Шевальє-Буше, а бронзову медаль сенсаційно виборола білоруска Анна Сола.

Загалом в гонитві взяли участь 99 біатлоністок, в тому числі чотири українки. Всі наші співвітчизниці кваліфікувалися до гонки переслідування.

Юлія Джима і Валя Семеренко не закрили по 3 мішені, але перша була швидшою на лижні і зайняла 37 місце. Валя замкнула топ-50.

Олена Підгрушна і Дар'я Блашко навіть після кола штрафу зуміли потрапити в топ-15.