Тотальне домінування збірної Канади / фото Hockey Canada

Збірна Канади впевнено декласувала Росію в півфіналі молодіжного чемпіонату світу-2021 і рішуче крокує до другого чемпіонства поспіль.

Родоначальники хокею вже в першому періоді вирішили долю зустрічі, тричі вразивши ворота росіян. На початку другого періоду деморалізована Росія пропустила четверту шайбу і заспокоїлася.

Наприкінці поєдинку росіяни відчайдушно зняли воротаря, і це дозволило Ділану Казенсу поставити крапку в матчі - підсумкові 5:0 на табло.

Канаду вже чекає у фіналі збірна США. А Росія посперечається за бронзові медалі з Фінляндією.

5:0 – Казенс (Пелетьє) – 58:31.

На 39:31 Ділан Казенс не реалізував штрафний кидок - воротар.

Молодіжний чемпіонат світу-2021: головне

• Росія зайняла другу сходинку в групі В, де конкурувала з Швецією, США, Чехією та Австрією.
  • Канада виграла групу А, де випередила Фінляндію, Німеччину, Словаччину та Швейцарію.
  • Найкращим бомбардиром турніру на дану мить є нападник збірної США Тревор Зеграс, котрий набрав 13 очок за системою гол+пас.
  • Фінал відбудеться 6-го січня в канадському місті Едмонтон о 04:30 за місцевим часом.