Кулеба назвав Самарканд одним з найкрасивіших міст країни \ Вікіпедія

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявляє, що Узбекистан відкрив свої кордони для українських громадян.

Читайте такожУкраїна оновила "коронавірусні" списки країн: в "червоній зоні" опинилися Польща та ГреціяЯк передає кореспондент УНІАН, про це він сказав під час онлайн-брифінгу.

"Станом на зараз відкритими або відносно відкритими країнами, які пускають українських громадян - таких країн є 59. З минулого брифінгу, який відбувся 13 жовтня, до списку додалася одна країна - Узбекистан. Дуже там красиві міста - Самарканд, Бухара. Країна, яка насправді є дуже привабливою, хоча і наразі є не дуже популярною серед українських туристів", - сказав Кулеба.

Він висловив жаль, що пандемія COVID-19 вирує в усьому світі, тому можливостей для подорожей усе менше.

Глава МЗС також нагадав про інтерактивну онлайн-карту подорожей під час COVID-19 (на сайті), де можна знайти повну інформацію про те, куди і за дотриманням яких умов українців можуть в'їхати або проїхати транзитом.

Які країни відкрили кордони для українців

Кордони для українців вже відкрили Бразилія, Домініканська Республіка, Демократична республіка Конго, Йорданія, Колумбія, Ніґерія, Гана, Бахрейн, Перу, Пакистан, Сан-Томе і Принсіпі, Уганда і Центральноафриканська Республіка (ЦАР).

Читайте свіжі новини туризму, шукайте ідеї для подорожей і дивіться мальовничі фото з усього світу на Телеграм канал УНІАН.Туризм.