Екскурсійний рейс авіакомпанія виконає на регіональному реактивному літаку Embraer 195 з аеропорту Бориспіль / фото facebook.com/vovando

25 квітня Міжнародні авіалінії України здійснять вже четвертий політ до Чорнобильської АЕС - напередодні 35-річчя з дня аварії на атомній електростанції.

Читайте такожUber хоче взятися за доставку наркотиківЕкскурсійний рейс авіакомпанія виконає на регіональному реактивному літаку Embraer 195 з аеропорту Бориспіль, пише avianews.com.

Окрім того, учасники туру зможуть подивитися з висоти на покинуте місто атомників - Прип'ять, евакуйоване у 1986 році. Під час польоту гід компанії, що спеціалізується на офіційних екскурсіях до Прип'яті та ЧАЕС, розповість пасажирам про аварію на станції й зону відчуження.

Дорогою до Чорнобиля і назад літак низько пролетить й над Києвом. Пасажири з обох бортів зможуть подивитися на лівий і правий береги української столиці з висоти близько 900 метрів.

Після повернення до аеропорту учасникам екскурсії покажуть найбільший пасажирський літак в Україні - Boeing 777.

Вас також можуть зацікавити новини:

Читайте свіжі новини туризму, шукайте ідеї для подорожей і дивіться мальовничі фото з усього світу на Телеграм канал УНІАН.Туризм.