Розвідник зазначив, що його підрозділ отримав багато техніки / фото Радіо Свобода

Керівник спецпідрозділу Головного управління розвідки Міноборони України Тимур порадив росіянам якомога швидше втекти з Криму. Бійці можуть зайти на півострів і влаштувати там кошмар.

Розвідник розповів про бій, який стався під час однієї з операцій 4 жовтня. Він зазначив, що тоді в полон нікого не взяли, бо не було зайвого місця

"Розумієте, в чому питання, тоді нікуди було садити полоненого, щоб його забрати в полон. Для росіян, які зараз в Криму, є порада: просто втекти звідти. Тому що зараз і в полон зможемо брати, і не тільки", - розповів Тимур в інтерв'ю "Українській правді".

Відео дня

За його словами, підрозділ отримав багато техніки, яка дозволяє проводити різні операції.

"Нам командир надав дуже багато. У нас зараз достатньо плавзасобів і специфічної авіації - це наша розробка. Стільки всього, що їм буде несолодко", - вказав розвідник.

При цьому він вказав, що на мисі Тарханкут в минулому році його бійці виконували спеціальні завдання, які включали в себе виявлення засобів ворога.

"Важливо було фіксувати час, за скільки часу противник до нас намагається наблизитися. Були окремі агентурні заходи, які теж проводилися. І, звичайно, завдати вогневого ураження. Це важливе завдання - зайти, показати, що поки вони з Криму не втекли, ми будемо заходити по морю, по повітрю, ми будемо йти далі. Після цих операцій нам стало зручніше працювати з нашою агентурою в Криму. Тому що вони зрозуміли, що ми можемо туди прийти, сісти на плавзасоби і влаштувати там кошмар для противника", - пояснив Тимур.

Також він зазначив, що 4 жовтня у них зав'язався бій у морі.

"Там був один патрульний катер "Раптор", один катер ФСБ, ну і авіація.  На місці працювало кілька наших спеціальних підрозділів, і ми зробили те, що повинні були зробити. І відійшли без втрат", - підсумував боєць.

Бій 4 жовтня 2023 року - що відомо

4 жовтня стало відомо, що бійці ГУР Міноборони України на човнах дісталися до Криму, висадилися на його території та відкрили вогонь по російських загарбниках. У ГУР пояснили, що це була операція диверсійно-розвідувального характеру.  

Вас також можуть зацікавити новини: