Ігор Терехов висловився про загрозу російського наступу на Харків / колаж з фото ua.depositphotos.com та УНІАН

Триває повномасштабна війна в Україні, і мер Харкова Ігор Терехов заявив, що існує певне занепокоєння стосовно можливого наступу РФ на обласний центр.

Про це він заявив в ефірі телемарафону. "Це українське місто і завжди буде українським містом. Що стосується занепокоєння. Так, певне хвилювання є, але як ви вже говорили, немає накопичення військ біля кордону такого. Про це говорять і наші військові. Не важливо, які плани в нашого ворога. Важливо, як ми будемо давати відсіч нашому ворогу. А те, що ми дамо гідну відсіч, і те, що Харків буде українським містом, це однозначно", - сказав Терехов.

Він також додав, що не розуміє людей, які наводять ракети на Харків. Він назвав їх нелюдами та сказав, що кожен такий зрадник не зможе уникнути покарання.

Відео дня

"Ми дуже розлючені, що попри такі жахи війни, ще є такі люди. Так, їх небагато, і я вдячний Службі безпеки України, яка дуже серйозно працює і виявляє цих "людей". Сьогодні потрібно, щоб люди знали цих нелюдів, дуже важливо показувати наслідки того, що вони накоїли. Але робота СБУ проводиться і кожен злочинець має розуміти, що він не уникне покарання", - заявив мер.

Чи можливий новий наступ Росії в Україні - сьогодні це варто прочитати

За словами речника Оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця" Іллі Євлаша, українські Сили оборони не фіксують підготовки РФ для наступу на Харків. Попри це, Сили оборони на цьому напрямку встановлюють фортифікаційні споруди на такий випадок.

У Сухопутних військах натомість повідомили, що для нового наступу на Харків російським загарбницьким військам треба здійснити велику кількість підготовчих заходів. Втім, наразі військові не фіксують такої підготовки.

Вас також можуть зацікавити новини: