Володимир Путін / фото REUTERS

На удари по Криму президент РФ Володимир Путін може відповісти тільки ядерною зброєю. Наслідки її застосування він прекрасно розуміє, про це його не раз попереджали.

Таку думку висловив російський правозахисник Марк Фейгін, передає 24 канал.

"Він не піде на це (на ядерний удар), знаючи про можливі наслідки. А все інше – що ще не застосували проти України, здається, всі кордони росіяни вже перетнули, – зазначив юрист. – Тому з точки зору засобів або зброї, яку може застосувати Путін – цього мало, він дуже бідний".

Відео дня

Фейгін також додав, що коли мова йде про використання тактичної ядерної зброї, то справа не тільки у Путіні, а в цілому ланцюжку людей, які повинні будуть нести відповідальність за це.

Вибухи в окупованому Криму 16 серпня: що відомо

У вівторок вранці окупаційна влада Криму повідомила про пожежу на електростанції в Джанкойському районі. Пізніше стало відомо, що загоряння сталося в російській військовій частині в Азовському.  

Кремлівські пропагандисти додали, що внаслідок події пошкоджена також залізниця.

The New York Times з посиланням високопоставленого чиновника з України пише, що до вибухів у Джанкої причетний Елітний український підрозділ.

Вибухи були чутні і на авіабазі окупантів у селищі Гвардійське (Сімферопольський район). Очевидці, яких цитували росЗМІ, бачили чорний дим, що піднімався.