Максим Жорін пояснив, що стоїть за "мирним планом" Путіна / колаж УНІАН, фото wikimedia.org, кадр з відео

Путін не хоче миру, а зосереджений на меті окупувати всю Україну, щоб потім використати захоплені території та українців для наступу на Європу. Про це написав екс-командир полку "Азов", майор Збройних сил України, заступник командира 3 окремої штурмової бригади Максим Жорін у Telegram.

"Всі розмови Путіна про "перемовини", "мир" та "припинення вогню" слід сприймати лише як дезінформацію для поглиблення розколу у світовій спільноті та українському суспільстві. А озвучені умови - як зайвий доказ, що ніхто там не збирається ні про що домовлятись. Російські п***ри хочуть окупувати та знищити всю Україну, а потім використати нашу територію та людей для подальшого наступу на Європу", - зазначає Жорін.

За його словами, Україна має продовжувати працювати на міжнародній арені у питанні досягнення миру.

Відео дня

"Проте не варто себе заспокоювати ілюзіями. Воювати доведеться, ніхто за нас нам перемогу не подарує", - зауважив військовий.

"Мирні пропозиції" Путіна

Як повідомляв УНІАН, напередодні завтрашнього Самміту миру у Швейцарії, ініційованому Україною, Володимир Путін заявив, що має "реальну мирну пропозицію". Він пропонує віддати йому Донецьку, Луганську, Запорізьку та Херсонську області, відмовитися від вступу до НАТО та зняти всі санкції з Росії.

Президент України Володимир Зеленський неодноразово заявляв, що Путін намагається зірвати цей Самміт, але не вийшло. За інформацією Офіса президента України, участь в Глобальному саміті миру візьмуть близько 90 держав та організацій. Росія та Китай відмовилися від участі.

В Офісі президента попередили, що "план" глави Кремля щодо завершення війни не свідчить про бажання закінчити війну, але говорить про "бажання не платити за цю війну і продовжувати її в нових форматах". 

Вас також можуть зацікавити новини: