У Росії ГУР МО уразило склад боєприпасів / колаж з фото УНІАН та скріншоту

Українські розвідники 25 червня 2024 року уразили польовий склад боєприпасів ворога в Ольховатському районі Воронезької області РФ.

Про це повідомляє Головне управління розвідки МО України у Telegram. "Вночі на майданчиках зі снарядами, чия загальна площа становить 3500 квадратних метрів, виникла пожежа із детонацією та триває досі. З огляду на розміри складу, схоже, вибухатиме ще довго", - зазначають у розвідці.

Згідно з повідомленням, що операцію здійснили воїни Департаменту активних дій ГУР. У ГУР МО також показали наслідки ураження ворожого складу - опублікували відео.

Важливі новини України про війну - зараз це варто знати

Як повідомляв УНІАН, днями очільник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов сказав в інтерв’ю виданню The Philadelphia Inquirer, що Росія не відчує на собі наслідки війни, доки бойові дії локалізовано в Україні. Саме тому війну треба переносити на російську територію. Він зазначив, що саме тому з весни 2022 року ГУР почало проводити значні операції на території Росії.

Буданов наголосив, що це буде продовжуватись. Він визнав, що на поточному етапі ці дальні удари ще не є критичними для Росії, але вони вже призвели до того, що пересічний мешканець європейської частини РФ "точно знає і відчуває, що війна триває, і сам пережив деякі вибухи". Як відомо, зокрема останнім часом у Росії частенько відбуваються пожежі та вибухи на нафтобазах та нафтопереробних заводах.

Вас також можуть зацікавити новини: