Руслан Зубарєв отримав почесну нагрудну відзнаку / фото Головнокомандувач ЗСУ

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний нагородив старшого солдата 92-ї ОМБ Руслана Зубарєва почесним нагрудним знаком "Золотий Хрест" та вручив йому нагородну зброю

"Мав честь нагородити старшого солдата 92-ї окремої механізованої бригади ім. Івана Сірка Руслана Зубарєва почесною нагрудною відзнакою "Золотий Хрест" та вручити йому заслужену нагородну зброю!" - повідомив він.

Залужний нагадав, що Руслан відбив атаку переважальних сил противника, проявив звитягу та мужність у бою.

Відео дня

Руслан Зубарєв aka "Predator" той самий український боєць 22 батальйону, який разом з напарником відбив атаку російських спецпризначенців та бронетехніки в Харківській області.

Війна в Україні - останні новини

В лютому в Міністерстві внутрішніх справ заявили про початок відбору добровольців у підрозділи "Гвардії наступу", які братимуть участь в звільненні Донеччини, Луганщини та Криму. Наразі набір добігає кінця, і кількість охочих доволі велика. 

Ситуація на бахмутському напрямку продовжує бути стабільно складною. Командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський заявив про це після чергових відвідин найбільш небезпечних точок на цій точці фронту. Ситуація у Бахмуті продовжує бути важкою, однак залишається під контролем ЗСУ.