Коли росіяни прозріють щодо війни проти України? / фото REUTERS

Війна Росії проти України триває шостий місяць, цифра ліквідованих росіян перетнула позначку у 40 тисяч. Військовий експерт Олег Жданов каже, що на громадян РФ чекає прозріння лише після поразки.

"Це потім буде: "Служив дурник - отримав на значок". Це буде потім, коли суспільство прозріє. Як це було після афганської війни:" ми вас туди не посилали", - розповів експерт у своєму YouTube-каналі.

За його словами, сьогодні велика частина населення РФ підтримує цю війну. Російська пропаганда створила міф про "непереможність армії", тому Путін і не може оголосити мобілізацію, адже це буде зізнання в поразці.

"Росіяни не встануть з дивана. Пам'ятаєте, у них був такий персонаж, який розмовляв з ТБ. Так от, у них так велика частина населення, особливо люди  віком 50+", - зазначив Жданов.

Він наголосив, що "рожеві окуляри" у росіян спадуть тільки після повного військового розгрому.

"Коли ми розгромимо російську армію на полі бою, тоді буде стрес. Тоді почнеться розуміння, тоді вони побачать на вулицях інвалідів, тоді вони побачать на кладовищах алеї хрестів, тоді вони почнуть говорити: "А як ми допустили", - вважає військовий експерт.

Він додав, що, очевидно, Путіна до того моменту при владі не буде, його режим не переживе такого "вибуху".

Як повідомляв Генштаб ЗСУ, українські воїни за добу ліквідували ще 200 російських окупантів. Загальні бойові втрати противника з 24 лютого по 14 серпня орієнтовно становлять близько 43 750 осіб.

Вас також можуть зацікавити новини: