Франція вирішила повернути Панаму у чорний список офшорів

18:11, 05 квітня 2016
171 0

Франція прийняла рішення знову внести Панаму в список "податкових гаваней", країн, які надають податкові пільги іноземцям.

flickr.com/photos/rakerman

Про це заявив міністр фінансів Франції Мішель Сапен, повідомляє "ЄвроПравда" з посиланням на Le Figaro. "Франція вирішила внести Панаму у список країн, з якими ми не співпрацюємо, з усіма наслідками для тих, які мають з нею угоди" - сказав він.

Читайте такожОлланд: Франція проведе розслідування у зв'язку з офшорним скандалом

Мішель Сапен додав, що Франція помилково вважала Панаму країною, здатною "дотримуватись основних міжнародних принципів".

Раніше повідомлялося, що президент Франції пообіцяв, що слідчі органи розслідуватимуть інформацію щодо податкових шахрайств за документами панамської юридичної фірми Mossack Fonseca, якщо вони стосуватимуться французьких громадян.

Як відомо, із однієї з найбільш засекречених компаній світу – панамської юридичної фірми Mossack Fonseca - просочилися 11 млн документів.

Завдяки масштабному витоку конфіденційних документів стало відомо, як багаті та впливові особи використовують офшорні зони, щоб приховати свої статки.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter