Субота,
25 лютого 2017

Наші спільноти

Франція вирішила повернути Панаму у чорний список офшорів

Франція прийняла рішення знову внести Панаму в список "податкових гаваней", країн, які надають податкові пільги іноземцям.

flickr.com/photos/rakerman
Франція помилково вважала Панаму країною, здатною "дотримуватись міжнародних принципів" / flickr.com/photos/rakerman

Про це заявив міністр фінансів Франції Мішель Сапен, повідомляє "ЄвроПравда" з посиланням на Le Figaro. "Франція вирішила внести Панаму у список країн, з якими ми не співпрацюємо, з усіма наслідками для тих, які мають з нею угоди" - сказав він.

Олланд: Франція проведе розслідування у зв'язку з офшорним скандалом

Мішель Сапен додав, що Франція помилково вважала Панаму країною, здатною "дотримуватись основних міжнародних принципів".

Раніше повідомлялося, що президент Франції пообіцяв, що слідчі органи розслідуватимуть інформацію щодо податкових шахрайств за документами панамської юридичної фірми Mossack Fonseca, якщо вони стосуватимуться французьких громадян.

Як відомо, із однієї з найбільш засекречених компаній світу – панамської юридичної фірми Mossack Fonseca - просочилися 11 млн документів.

Завдяки масштабному витоку конфіденційних документів стало відомо, як багаті та впливові особи використовують офшорні зони, щоб приховати свої статки.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Новини світу

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку