Середа,
18 жовтня 2017
Наші спільноти

США і ЄС закликали іноземні банки та компанії вести бізнес з Іраном

Іноземні банки та компанії не повинні відмовлятися від ведення легального бізнесу з Іраном, йдеться в спільній заяві США, ЄС, Франції, Британії та Німеччини за підсумками переговорів у Брюсселі.

flickr.com/photos/blondinrikard
США і Євросоюз вивчають нові сфери співробітництва з Іраном / flickr.com/photos/blondinrikard

"Ми не будемо стояти на шляху у міжнародних фірм або фінансових інститутів, які співпрацюють з Іраном, якщо вони дотримуються діючих законів", - наголошується в заяві.

За умовами ядерної угоди з Іраном, досягнутої влітку минулого року і який набрав чинності в лютому, з Тегерана знімаються санкції, накладені раніше США і країнами ЄС. Однак потім Вашингтон ввів нові санкції, спрямовані проти ракетної програми Ірану і його участі у збройних конфліктах на Близькому Сході, повідомляє Російська служба ВВС.

В Ірані пройшло успішне випробування нової балістичної ракети

Згідно з заявою США і країн ЄС, Іран представляє великий інтерес для європейських та інших міжнародних банків і компаній, і спільний комплексний план дій передбачає відновлення їх зв'язків з Тегераном.

У документі також наголошується, що США і Євросоюз вивчають нові сфери співробітництва з Іраном, в тому числі використання експортних кредитів для полегшення торгівлі і інвестицій в іранську економіку.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку