Бенксі пожертвував три картини для аукціону / Фото sothebys.com

Британський вуличний художник Бенксі пожертвував три картини з готелю The Walled Off Hotel, який він відкрив у 2017 році біля стіни, що розділяє Ізраїль і територію Палестини, для аукціону.

Кошти від продажу підуть на поліпшення оснащення лікарні у Віфлеємі на Західному березі річки Йордан, повідомили в аукціонному домі sotheby's, який проведе 28 липня торги під назвою «Від Рембрандта до Ріхтера».

Бенксі пожертвував три картини для аукціону / Фото sothebys.com

На продаж буде виставлений триптих «Вид на Середземне море, 2017», який присвячений кризі біженців у Європі. У них використовується відсилка до загибелі біженців, які намагалися потрапити до Європи через Середземне море. Попередня оцінка картин становить від 800 тисяч до 16,2 мільйона євро.

Читайте такожБенксі присвятив роботу проблемі расизму і прокоментував ситуацію в США

Триптих Бенксі буде виставлений разом з роботами деяких найбільших художників-пейзажистів, таких, як Бернардо Белотто, Ян ван Гойен та Вільям Тернер.

У жовтні 2018-го картина Бенксі «Дівчинка з кулькою» самознищилась на аукціоні відразу після того, як її продали за один мільйон фунтів стерлінгів. «Бенксі нас зробив. Ми ніколи не стикалися з подібною ситуацією в минулому», — прокоментував подію директор Sotheby's Алекс Бранзік.

Бенксі пожертвував три картини для аукціону / Фото sothebys.com

Графіті Бенксі з'являються на вулицях з початку 1990-х. Зараз його роботи оцінюються в мільйони доларів і значно збільшують вартість нерухомості, на яких розміщені, тому їх псування кваліфікується як вандалізм. Фірмовим стилем Бенксі вважається використання трафаретів.

Бенксі пожертвував три картини для аукціону / Фото sothebys.com

Як повідомляв раніше УНІАН, загадковий вуличний художник Бенксі створив нові роботи у вагоні поїзда лондонського метрополітену.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram