П'ятниця,
21 жовтня 2016

Наші спільноти

Двом держслужбовцям США в Петербурзі підмішали "наркотик для зґвалтування на побаченнях" - ЗМІ

Двом співробітникам Держдепартаменту і Міністерства юстиції США в Петербурзі підмішали наркотики.

REUTERS
Чоловік і жінка - приїхали до Росії за дипломатичними паспортами, для участі в конференції по боротьбі з корупцією / Фотоілюстрація. REUTERS

Про це повідомляє Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода з посиланням на джерела в адміністрації США.

У Британії пропонують легалізувати всі види наркотиків

За даними видання, спробу отруєння двох держслужбовців США було здійснено в листопаді минулого року в Санкт-Петербурзі.

Співробітники Держдепартаменту і Міністерства юстиції США - чоловік і жінка - приїхали до Росії за дипломатичними паспортами, для участі в конференції по боротьбі з корупцією. Стверджується, що до їхніх напоїв, найімовірніше, в барі готелю, де вони жили, було підмішано психоактивну речовину - так званий "наркотик для зґвалтування на побаченнях". Одного з американців було госпіталізовано, однак взяти необхідні для визначення отруйної речовини аналізи не вдалося, як стверджується, через те, що в лікарні раптово сталося відключення електрики. Аналізи, проведені згодом, вже не дали результату.

Сполучені Штати не розголошували цей інцидент, однак негласно зажадали пояснень від Москви. Російська сторона у відповідь заявила про відсутність доказів спроби отруєння.

У червні цього року Держдепартамент США заявив про численні випадки тиску на американських дипломатів у Росії - йшлося не про прямі фізичні напади, а про численні інциденти, що ускладнюють роботу співробітників дипмісій.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Новини світу

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку