Дівчина викрила невірного хлопця / скріншот

Користувач TikTok Кайла Гарднер спіймала свого партнера на зраді. Викрити невірного коханого вона змогла за допомогою трансляції з камери відеоспостереження.

Як пише The Independent, все сталося під час відпочинку на круїзному лайнері. Кайла та її подруга були в кабіні та перемикали телевізійні канали, коли побачили пряму трансляцію з різних частин корабля. Гарднер думала, що її хлопець пішов по їжу.

Але як Кайла була здивована, коли побачила свого хлопця, який фліртував з іншою дівчиною, обіймаючи її. Також він попросив номер телефону у неї.

Відео дня

"Ні, це не може бути він... Це дівчина, Боже мій! Скажіть, що це не зі мною відбувається", — саме такою була реакція Гарднер на дії свого партнера. 

Все, що відбувається, подруги знімали на телефони, вони опублікували ці ролики в TikTok - записи набрали мільйони переглядів.

Користувачі соцмережі почали цікавитися в коментарях, що ж було далі. У відповідь на це Гарднер написала: "Ви пишете про це так, ніби це жарт".

Драматичні події викликали захоплення користувачів соціальних мереж, багато з них заявили, що були залучені до цієї історії. Інші засумнівалися в справжності події та припустили, що Гарднер все вигадала заради хайпу й переглядів в TikTok.

Курйозні історії зі зрадою

Дві американки дізналися, що зустрічаються з одним і тим же чоловіком. Вони кинули його в аеропорту, а самі разом вирушили у відпустку. 

А в Малайзії охоча помститися чоловікові-зраднику жінка й мати зрадника викрали його коханку. Цікаво, що все це сталося в авто невірного.

Раніше самотній чоловік з Австралії Джей Інграм знайшов своє покликання, викриваючи жінок, що зраджують своїм партнерам. Він фотошопить себе до фотографій пар, в яких дружина проявляє невірність.

Вас також можуть зацікавити новини: