У Києві хочуть заселити рибою десять міських водойм

15:06, 23 квітня 2015
Природні ресурси
215 0

Першим кроком стало зариблення озера Берізка в Гідропарку, куди вчора випустили 2,5 тонн молодих особин коропа і білого амура.

УНИАН

Всього в 2015 році столична влада обіцяє проаналізувати і, по можливості, заселити рибою з десяток столичних водойм. А ще майже три сотні водних об'єктів Києва чекають інвентаризації та паспортизації, без проведення яких їм загрожує зникнення, повідомляє КиевVласть.

За словами Костюка, дана програма передбачає проведення паспортизації водних об'єктів Києва та аналіз складу води в них за 22 біохімічними показниками. 

Читайте такожКличко доручив прибрати з київських пляжів несанкціоновану торгівлю та звалища сміття

По мірі проведення очисних заходів склад води будуть продовжувати контролювати, а в тих випадках, коли експерти визнають його задовільним, у водоймах займуться розведенням риби.

При цьому, у 2015 році на дослідження перших десяти водних об'єктів столиці Київрада виділила всього близько 3 млн. грн.

“Спочатку перед нами стоїть завдання зрозуміти, чим ми володіємо. Добрий господар завжди знає, що у нього є у дворі, а ми досі не знаємо цього. Після інвентаризації будемо розробляти проекти та технічну документацію на роботи, які необхідно провести", - пояснив Костюк.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter