Голова Житомирської ОДА доручив у серпні проінспектувати водні об’єкти області

14:44, 28 липня 2017
Природні ресурси
207 0

Лише 26% від загальної кількості водних об’єктів на Житомирщині знаходяться в оренді, а решта 74% – використовується не за призначенням, або ж без належного оформлення договорів оренди.

фото ЖОДА

Голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич доручив у серпні провести інспектування водних об’єктів у всіх районах області.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі Житомирської облдержадміністрації.

Як зазначається у повідомленні, лише 26% від загальної кількості водних об’єктів на Житомирщині знаходяться в оренді, а решта 74% – використовується не за призначенням, або ж без належного оформлення договорів оренди.

Це виявило управління екології облдержадміністрації на виконання доручення Гундича щодо проведення інвентаризації водних об’єктів регіону.

Саме тому Гундич дав місяць управлінню екології та природних ресурсів на інспектування водних об’єктів у всіх районах області для заключення договорів оренди або перерахунку її вартості. Це робиться, щоб збільшити надходження до місцевих бюджетів.

«Серпень місяць – якраз гарна пора, аби управління екології зробило круїз по водних об’єктах та завершило «оксамитовий сезон» із користю для області. Мають проінспектувати ставки у всіх районах, де так звані хазяї не платять оренду, або платять копійки, хоча справно вирощують рибу, або і взагалі встановили охорону. Це - в інтересах самих громад та районів. Адже саме вони отримують податки, які можуть використовувати з користю для населення», – сказав голова ОДА.

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, на Житомирщині вже інвентаризовано 1 тис. 849 водних об’єктів, загальна площа яких складає 16 тис. 514 га. З них лише 491 – знаходяться в оренді, що складає 26 % від загальної кількості.

«Влаштує тільки один результат – збільшення надходження до бюджету», – підсумував сьогодні Гундич під час наради із керівниками районів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter