этот материал доступен на русском

Шоколад, вино та овочі: опублікований список товарів, які заборонено ввозити у Росію з України

13:52, 29 грудня 2018
Агро
2697 0
Ілюстрація REUTERS

Відповідна постанова розміщена на сайті уряду Росії.

Зокрема, до переліку заборонених до ввезення в Російську Федерацію товарів, країною походження або країною відправлення яких є Україна або які переміщуються через територію України увійшли: пшениця, масло, екстракти і соки з м'яса, риби або ракоподібних, молюсків або інших водяних безхребетних, готова або консервована риба; ікра осетрових та її замінники, виготовлені з ікринок риби, кондитерські вироби з цукру (включаючи білий шоколад) без вмісту какао шоколад та інші готові харчові продукти з вмістом какао, хліб, борошняні кондитерські вироби, тістечка, печиво та інші хлібобулочні та борошняні кондитерські вироби, що містять або не містять какао; вафельні пластини, порожні капсули, придатні для використання в фармацевтичних цілях, вафельні облатки для запечатування, рисовий папір та аналогічні продукти.

Читайте такожНабуло чинності продовження економічних санкцій ЄС проти Росії

Крім цього у списку овочі, фрукти, горіхи та інші їстівні частини рослин, приготовлені або консервовані з додаванням оцту чи оцтової кислоти, томати, приготовлені або консервовані без додання оцту чи оцтової кислоти, овочі, приготовлені або консервовані без додання оцту чи оцтової кислоти, заморожені, крім продуктів товарної позиції; джеми, желе фруктове, мармелад, пюре фруктове або горіхове, паста фруктова або горіхова, отримані шляхом теплової обробки, в тому числі з додаванням цукру або інших підсолоджувальних речовин.

У списку також пиво солодове, вина виноградні натуральні, включаючи кріплені; спирт етиловий неденатурований з концентрацією спирту менш як 80 об. відсотків; спиртові настоянки, лікери та інші спиртні напої.

Серед промислових товарів до переліку потрапили: галька, гравій, щебінь, вапняк, доломіт та інші вапнякові камені. Крім цього миючі засоби, грілки і грілки комбіновані, папір і картон, шпалери та аналогічні настінні покриття.

Тут же котли парові або інші парогенеруючі котли, турбіни на водяній парі та інші парові турбіни, меблі, сівалки, саджалки та машини для пересадки, установки доїльні та обладнання для обробки та переробки молока, машини і механізми для приготування кормів для тварин, машини для очищення, сортування або калібрування насіння, зерна або сухих бобових культур; устаткування для виробництва хлібобулочних виробів, устаткування для цукрової промисловості, коробки передач, двигуни і генератори електричні, проводи та різні кабелі.

Також у списку - жіночі гігієнічні прокладки і тампони, дитячі пелюшки і підгузки та аналогічні вироби з будь-якого матеріалу.

Як повідомляв УНІАН, Росія заборонила ввезення промтоварів, сільгосппродукції та продовольства України. При цьому заявляється, що уряд Росії може прийняти рішення про скасування введених спеціальних економічних заходів, якщо Україна скасує обмежувальні заходи, введені раніше стосовно конкретних російських товарів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter