Де влітку буде найскладніше зі світлом / колаж УНІАН, фото УНІАН, Рixabay

Україна у випадку, якщо Росія вдарить по перетинам через Дніпро, не зможе доставити електроенергію в низку областей. Про це в інтерв’ю УНІАН повідомив енергетичний експерт та голова правління асоціації "Нафта та газ України" Андрій Закревський.

За його словами, Україна має проблеми тільки з піковими навантаженнями на енергомережу. Оскільки в денний період доби Україна використовує альтернативні джерела енергії, а вночі – атомну енергію. 

"У нас є атомна генерація, й вона нікуди не дінеться. Просто під час піку споживання в нас не буде світла. Це стосується всіх, окрім Сумської, Харківської, Запорізької, Херсонської, Дніпропетровської, Миколаївської, Одеської областей. Там можуть бути блекаути", – сказав Закревський. 

Відео дня

Він пояснив, що якщо росіяни вдарять по перетинам через Дніпро і через київські вузли – це стосується Харкова і Сум – то Україна не зможе доставити туди імпортовану та власну електроенергію.

Дефіцит в енергосистемі України: що відомо

16 травня голова правління "Укренерго" Володимир Кудрицький повідомив, що потепління покращить ситуацію зі споживанням електрики в країні, але не відновить пошкоджені потужності українських електростанцій.

Вас також можуть зацікавити новини: