этот материал доступен на русском

ВР ухвалила закон про створення Фонду розвитку підприємництва: виділяють 2 мільярди гривень

16:19, 14 січня 2020
Фінанси
2747 0
Ілюстрація REUTERS

Верховна Рада України прийняла закон про створення Фонду розвитку підприємництва з метою забезпечення доступного кредитування малого та середнього бізнесу в країні.

Читайте такожФОПам заборонили витрачати гроші з бізнес-рахунків на власні потреби

Як передає кореспондент УНІАН, за ухвалення відповідного законопроекту №2589 "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо Фонду розвитку підприємництва" у другому читанні та в цілому проголосував 261 народний депутат при необхідному мінімумі у 226 голосів.

Закон передбачає збільшення спецфонду держбюджету у 2020 році на 2 мільярди гривень шляхом дострокового погашення векселів Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, які будуть спрямовані на фінансування нової бюджетної програми – Фонду розвитку підприємництва.

Представляючи документ у Раді, заступник голови парламентського комітету з питань бюджету Олександр Трухін зазначив, що цим законом вводиться зобов'язання для Кабінету міністрів у місячний термін з дня набрання чинності законом затвердити порядок використання коштів держбюджету, передбачених на забезпечення функціонування Фонду розвитку підприємництва.

"Комерційні або державні банки будуть вибирати - давати або не давати кредити малому і середньому бізнесу. Даний законопроект допоможе зменшити процентну ставку ефективно при використанні кредитних коштів", - додав депутат.

Як повідомляв УНІАН, 20 грудня 2019 року Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроект, який передбачає збільшення надходжень до Фонду розвитку підприємництва на 2 мільярди гривень.

Даний документ був зареєстрований 12 грудня й визначений президентом України Володимиром Зеленським як невідкладний.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter