Кабмін планує врахувати в бюджеті-2018 підвищення зарплат вчителів - Гройсман

15:32, 15 серпня 2017
Фінанси
378 0

За словами профільного міністра Лілії Гриневич, формування нової української школи вимагає додаткових інвестицій в освіту.

Українським вчителям можуть підвищити зарплату / Фото УНІАН

Уряд планує передбачити у державному бюджеті на 2018 рік підвищення зарплат для вчителів, заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман на селекторній нараді в Дніпрі.

Читайте такожПенсійна реформа скасовує особливі умови виходу на пенсію для держслужбовців, крім військових

«Я думаю, в бюджеті на 2018 рік ми передбачимо підвищення зарплат для вчителів», - сказав він.

У свою чергу, міністр науки і освіти Лілія Гриневич, яка була присутня на нараді, зазначила, що формування нової української школи вимагає додаткових інвестицій в освіту.

«Ми вдячні уряду за розуміння необхідності інвестицій в освіту. Зараз ми виходимо в активну фазу реформи середньої освіти. В новій українській школі ми будемо багато вимагати від вчителів, і ми повинні зробити їм крок назустріч і показати, що ми підтримуємо їх зусилля і бажання змін», - зазначила Гриневич.

Як повідомляв УНІАН, зарплата вчителів з 1 січня 2017 року зросла на 50%. Молодий вчитель без стажу роботи в Україні отримує 4825 грн, молодий вчитель зі стажем від 3 до 10 років - 4851 грн, вчитель першої категорії - 6374 грн, вчитель вищої категорії - 6836 грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter