этот материал доступен на русском

Торгова війна: Трамп погрожує Китаю новими митами

10:33, 19 червня 2018
Промисловість
323 0
Дональд Трамп / REUTERS

Президент США Дональд Трамп заявив, що у разі введення Китаєм мит на американські товари, додаткові митні збори в розмірі 10 відсотків будуть накладені на китайську продукцію загальною вартістю в 200 мільярдів доларів.

«Будуть зроблені нові кроки з метою спонукати Китай відступити від недобросовісної торгової практики, відкрити свої ринки американським товарам і погодитися на більш збалансовані торговельні відносини з Америкою», – заявив президент США Дональд Трамп, передає “Радіо Свобода”.

Особливе невдоволення Трампа викликає відмова китайської влади захищати американську інтелектуальну власність.

У відповідь Міністерство комерції Китаю заявило, що Пекін вживе «якісних» і «кількісних» заходів, якщо президент США Дональд Трамп введе додаткові мита на китайські товари, передає Reuters.

У відомстві підкреслили, що заходи будуть мати комплексний характер - Китай налаштований на «рішучий опір».

Нагадаємо, минулого тижня Дональд Трамп офіційно оголосив про запровадження мит на китайські товари. Йдеться про введення 25-відсоткового мита на товари з Китаю. Передбачається, що мита будуть застосовані щодо товарів на суму 50 мільярдів доларів.

У Китаї заявили, що готують симетричну відповідь на американські мита.

Директор Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард заявила, що нові мита США можуть становити ризик для світової торгівлі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter