этот материал доступен на русском

Набув чинності закон про відтермінування штрафів для «євробляхарів» на 90 днів

11:10, 22 травня 2019
Транспорт
508 0
Штрафувати «євробляхарів» будуть з 24 серпня / фото УНІАН

Сьогодні, 22 травня, набув чинності закон про відтермінування на 90 днів штрафів за перевищення терміну перебування в Україні транспортних засобів з іноземною реєстрацією. Про це повідомляється на сайті Верховної Ради.

Читайте такожUber та Bolt вирішили не приймати водіїв на "євробляхах"

Таким чином, штрафи за порушення митного режиму, в якому перебувають авто на іноземній реєстрації, накладатимуться з 24 серпня.

Як повідомляв УНІАН, 16 травня Верховна Рада ухвалила закон, яким відтермінувала впровадження штрафів за перевищення терміну перебування в Україні транспортних засобів з іноземною реєстрацією.

8 листопада 2018 року Верховна Рада ухвалила закон (№8488), метою якого є посилення контролю за переміщенням і перебуванням в Україні транспортних засобів з іноземною реєстрацією.

Згідно з документом, особа яка ввезла в Україну автомобіль в режимі транзиту або в режимі тимчасового ввезення, не зможе передати його у володіння, користування або розпорядження іншим особам.

Також буде заборонено використання такої машини у підприємницькій діяльності або для отримання доходу. За порушення встановлених правил передбачено штраф у розмірі 34 тис. грн.

Перша фіксація зазначених порушень працівниками Нацполіціі передбачає стягнення з порушника 8,5 тис. грн, повторна фіксація - 17 тис. грн, позбавлення права керування на рік і вилучення авто.

Також, збільшуються штрафні санкції за порушення термінів переміщення транспортних засобів особистого користування в митному режимі і режимі транзиту.

За перевищення терміну від 10 до 20 діб встановлюється штраф у розмірі 8 500 гривень, від 20 до 30 діб - 85 000 гривен, більш ніж на 30 діб (а також за втрату або розкомплектування транспортного засобу) - 170 000 гривень або його конфіскація за рішенням суду.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter