этот материал доступен на русском

Завдяки Pokemon GO гравець зміг схуднути на 60 кг

16:12, 15 січня 2020
Ігри
1501 0
Pokemon GO все ще популярний і навіть робить життя гравців кращим / polygon.com

У відео хлопець на ім'я Томмі розповідає, як завдяки мобільній грі йому вдалося змінити своє життя. Оскільки прогрес в Pokemon GO залежить не тільки від того, скільки зловити покемонів, але і скільки кілометрів треба пройти в їх пошуках, то за словами геймера, це мотивувало його рухатися.

До того, як почати грати в Pokemon GO Томмі важив 160 кг. Але в результаті постійної активності – хлопець кожен день проходив по 20 км, йому вдалося скинути 60 кг. Зараз він навчається в університеті міста Гринвіч, а за грою проводить до 3 годин щодня.

Як Pokemon GO змінив життя гравця

Крім того, Томмі пояснив, що все життя соромився своєї ваги і тому був дуже замкнутою людиною. Однак завдяки Pokemon GO він зміг познайомитися з іншими гравцями, які живуть в його районі.

Трейлер Pokemon GO

Нагадаємо, Pokemon GO - це мобільна гра, яка використовує технологію доповненої реальності. Гравцеві потрібно знайти і зловити якомога більше покемонів. Різні види покемонів живуть у різних місцях. В реальному світі гравець бачить їх за допомогою свого смартфона і технології доповненої реальності, яка вбудовує зображення покемона в картинку з камери користувача. Таким чином гравцеві потрібно шукати покемонів на вулицях, у парках, біля фонтанів і в інших місцях свого населеного пункту. Pokemon GO вийшла у 2016 році і набула величезної популярності. Лише за два місяці після релізу її скачали понад 100 мільйонів разів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter