BioShock Infinite, а також дві попередні гри серії будуть доступні передплатникам PS Plus у лютому / скріншот з гри

У лютому передплатники сервісу PS Plus отримають одразу п'ять ігор. Це буде Bioshock: The Collection, в яку увійшли всі три частини Bioshock, крім того The Sims 4, а також VR-гра Firewall Zero Hour. Відповідну інформацію повідомила компанія Playstation.

Лютневі ігри за передплатою PS Plus

Що таке Bioshock: The Collection

Bioshock: The Collection – це збірка, до якої увійшли три гри: BioShock, BioShock 2 та BioShock Infinite, всі доповнення для одиночної гри, набір Columbia's Finest pack, а також фільми Director's Commentary: Imagining BioShock.

Що таке The Sims 4

The Sims 4 – це симулятор життя, де гравець контролює одного або декількох персонажів, задовольняючи їхні бажання і потреби. Дії розгортаються в містечку, що складається із житлових та громадських ділянок та населеному "сімамі" – місцевими мешканцями. Кожен персонаж наділений розумом та емоціями, володіє унікальною зовнішністю і особистістю.

Що таке Firewall Zero Hour

Firewall Zero Hour – це командний тактичний шутер від першої особи призначений для шолома PS VR. Битви відбуваються на добре опрацьованих локаціях. Завдання однієї команди утримувати точку, а іншої захопити її.

Отримати ігри можна буде вже 4 лютого. До цього часу передплатникам PS Plus доступні Goat Simulator і трилогія Uncharted: The Nathan Drake Collection.

Нагадаємо, до 31 січня на місячну передплату PS Plus діє знижка 50% - її можна оформити за 125 грн.

Підписуйтесь на канал УНІАН Ігри в Telegram