В останній місяць бета-тесту в Underlords грало трохи понад 9 тисяч осіб / weplay.tv

Гра Dota Underlords через день після виходу з бета-тестування зуміла збільшити кількість користувачів до 28 тисяч.

Згідно з інформацією порталу Steam Charts, такі показники для Dota Underlords не є рекордними. Найкраще гра проявила себе на старті бета-тесту влітку 2019 року. Приміром, у липні пікова кількість гравців в онлайні перевищувала 111 тисяч. Однак за рік середній онлайн Underlords зменшився з 76 тисяч до 9 тисяч користувачів.

Трейлер Dota Underlords

Не всі гравці залишилися задоволені тим, як гра змінювалася в процесі бета-тестування. На агрегаторі рецензій Metacritic у Dota Underlords всього 6 балів. В Steam у гри 84% позитивних відгуків на основі 78 тисяч рецензій. Однак і там зустрічаються користувачі, які розчарувалися в грі.

«Коли гра тільки вийшла, я не міг відірватися від неї, але з часом, з кожним новим оновленням, гра почала ставати все гірше і гірше. Та й власне онлайн впав, не всім зайшли ці обнови », - пише користувач під ніком NooN.

«Гра ніяк не залежить від скіла, роздачі предметів та іншого. Все залежить від рандома, а саме від пулу, який незрозуміло яким чином працює. Можна ставити героїв як завгодно, неправильно роздавати предмети, але, якщо тобі пощастило, і пул на твоєму боці — ти виграв», - зазначає mr_Ibriev.

«Гра швидко набридає, немає балансу, ще й постійно розробники щось міняють... Новим гравцям дуже важко», - зазначає 1ch1g0.

«Непогана гра, щоб почилити, до того ж і трохи лора додали до світу Dota. Звичайно, гра залежить від рандома (майже повністю), але в будь-якому випадку, треба думати, що і коли збирати, а також куди все це ставити», - говорить DemiKir_Mora.

«Постійні обнови і ребаланси карт роблять цю гру цікавою. Сам же з автошахами познайомився ще з мода на Доту», - пише Eragon.

«Продукт був гідний аж до останнього оновлення. Зараз дивитися на нього без сліз дуже складно. Половину контенту і механік вирізали. Все стало ще більш випадковим, ніж було раніше», - скаржиться Grass Killer.

«Зіпсували. На самому початку із задоволенням грав. А зараз якихось героїв допоміжних додали. Не раджу», - зазначає Escobart.

«Все супер, але проблема в бойовому пропуску. Мені байдуже що мене позбавляють частини нагород без донату. Але урізати величезну частину міських завдань лордів це занадто. Valve не розуміє, що Artifact помер лише через систему донату яка вбивала бажання грати», - написав користувач під ніком ПоЛинО4кА 2009.

«Проблема стара як світ: хороша задумка, але жахлива реалізація. Спочатку шахи замислювалися, як чисто фанова кастомка. Тому їй можна було багато що пробачити. Але коли за нею вже зробили окрему гру з монетизацією й іншим... Може вже варто задуматися над тим, щоб виправити недоліки оригіналу? Найстрашніша проблема гри — рандом, здебільшого пов'язаний з пулом. Як цей пул працює?! Мені здається, не знає ніхто. Яким чином видаються герої? Бажанням лівої п'ятки бога рандома?», - пише Ereti40k.

Що таке Dota Underlords

Dota Underlords – це гра, заснована на Auto Chess, популярній модифікації гри Dota 2, і являє собою змінену версію шахів. В одному матчі одночасно беруть участь 8 користувачів. Кожен гравець повинен виставляти на свій бік шахової дошки різних героїв всесвіту Dota 2, кожен з яких володіє власними характеристиками і здібностями. Битви в грі відбуваються у форматі «1 на 1». Матч триває до тих пір, поки не залишиться тільки один гравець.

Dota Underlords вийшла з бета-тесту 25 лютого. В магазині цифрової дистрибуції Steam її можна завантажити безкоштовно.

Підписуйтесь також на Телеграм-канал УНІАН.Ігри.

Підписуйтесь на канал УНІАН Ігри в Telegram