Як жінки підштовхують своїх чоловіків до зради / фото ua.depositphotos.com

У багатьох випадках чоловіків підозрювати і підштовхувати до зради починають задовго до того, як вони наважилися це зробити.

Таке відкриття зробила екс-працівниця елітних ескорт-послуг, пише Сikavopro.com.

Читайте такожТи не гірша, а суперниця - не краща: як пережити зраду

Відео дня

Пропонуємо вам більш детально розібратися у питанні зрад.

Топ-3 речі, які жінки роблять, коли ревнують і бояться зради. І це лише відштовхує чоловіків від них, переконана екс-повія. Хоча всі ці методи дуже прості, вони дуже дієві, і допоможуть вам зблизитися з чоловіком замість того, щоб віддалятися один від одного.

  • Ви починаєте вимагати від нього набагато більшого в спілкуванні (і перестаєте пробачати помилки).

Ви можете відчувати часті напади ревнощів, вам може здаватися, ніби ви втрачаєте контроль над ситуацією через те, що ваш чоловік не спілкується з вами так, як ви від нього очікуєте.

Час від часу будь-який чоловік може здатися неуважним, абстрактним або грубим, а жінка може вважати це ознакою того, що більше не здається цікавою коханій людині. Керуючись внутрішньою параноєю, це цілком можна швидко розвинути до стану «Напевно, він від мене щось приховує», що, своєю чергою, змушує відчувати невпевненість і підозру в зраді.

Ці почуття накопичуються в глибині душі, і з часом можуть прорватися назовні, коли ви будете особливо сильно чимось засмучені. І тоді ви накричите на нього або наговорите зайвого.

Врахуйте, що більшість чоловіків страждають від «тунельного зору», коли сидять за комп’ютером, дивляться телевізор або читають. Вони не вміють робити кілька справ одночасно - наприклад, читати і відповідати на ваші запитання.

Це відбувається зовсім не тому, що вони ліниві або егоїстичні … Просто їх мозок спочатку «прошитий» певним чином. І тому при розмові з ними, якщо вони зайняті чимось ще, дійсно може здатися, що ви спілкуєтеся з автовідповідачем.

Так що перед тим, як починати розмову, переконайтеся, що заволоділи його неподільною увагою. Найчастіше все, що для цього потрібно, це сказати: «Милий, можна тебе відволікти на пару хвилин?» Оце й усе.

Якщо ви хочете поговорити з ним по телефону, на початку розмови запитайте, чи є у нього зараз час на розмову. Не припускайте, що якщо він взяв трубку, то у нього автоматично є вільний час на годинну розмову.

Багато чоловіків, навіть якщо вони шалено зайняті, все-таки візьмуть трубку, тому що бачать, що телефонуєте саме ви. Інші ж приймають дзвінки від вас в будь-якій ситуації просто тому, що не хочуть вислуховувати докори в тому випадку, якщо цього не зроблять.

Так що не починайте відразу завалювати його купою інформації, як тільки він візьме трубку. Дайте йому час, щоб він хоча б міг сказати вам, чи є у нього зараз можливість поговорити.

  • Ви зганяєте на нього невпевненість в собі.

Найчастіше ревнощі можуть привести до подвійних стандартів в спілкуванні. Чоловіки неодноразово скаржилися мені на те, що їхні жінки були готові спілкуватися з ними на будь-які теми, але коли справа доходила до сексуальних бажань, жінки стрімко завершують розмову. І пояснювали це тим, що соромно, вульгарно і т.д.

Якщо ви чинили так зі своїм чоловіком, то замислювалися, чому? Насправді причина проста — якщо він просить, щоб для прелюдії ви одяглися в строгий діловий костюм або щоб походили по дому в екзотичній білизні, ви можете вирішити, що він наряджає вас так, бо думає про когось іншого. Насправді в більшості випадків це зовсім не так.

Якщо йому з вами настільки комфортно, що він набрався сміливості попросити про щось особливе в сексуальному плані, значить, ви все робите правильно!

І якщо підтримаєте його фантазію (звичайно, вам теж має бути комфортно), ви отримаєте його безроздільну увагу, довіру і сексуальну енергію. Ну а якщо замість цього ви почнете влаштовувати йому сцени ревнощів, це лише розлад вашого зв’язку.

  • Ви слухаєте його, але не чуєте.

Для гарного спілкування, спершу треба навчитися слухати і чути, хіба не так? Багато чоловіків говорять про те, що їхні дружини зовсім не вміють слухати.

А коли ви слухаєте, але не чуєте свого чоловіка, то найчастіше надаєте негативне забарвлення нейтральній інформації, почутої від нього. Або зовсім перевертаєте її сенс з ніг на голову. Але якщо ви перестанете вважати, що кожне його слово — це шпилька, націлена в вашу сторону, і почнете дійсно слухати вашого чоловіка, то зможете більше його пізнати — і не тільки в сексуальному плані.

Одним із способів поліпшити спілкування і зміцнити довіру є відкрите визнання того, що іноді ви його ревнуєте, що не супроводжується звинуваченням. Це визнання допоможе розрядити обстановку і навіть, можливо, трохи посміятися. Після нього вам буде набагато простіше поговорити з ним, в тому числі про те, що його збуджує, і чого він хоче в сексуальному плані. Чи погодитеся ви втілювати в життя його фантазію чи ні — це вже інше питання, але те, що ви дали йому можливість розповісти про це, не засуджуючи його, посприяє зміцненню вашого зв’язку.

Не дозволяйте нерозумінню і занепокоєнню вбити між вами клин — особливо якщо для цього немає жодних підстав.

Зрада у стосунках: вас можуть зацікавити ще такі новини