Чоловіки часто брешуть про розмір свого пеніса / ua.depositphotos.com

В ході дослідження з'ясувалося, що чоловіки часто брешуть про розмір свого статевого органу. В опитуванні брали участь 953 чоловіки з різних країн і 726 жінок.

Читайте такожНазвано вісім фактів про секс після менопаузи

Чоловікам задавали питання: "Який ваш розмір пеніса в ерегованому стані?", а у жінок запитували, якої довжини був член їх останнього чоловіка. Виявилося, що не тільки чоловіки, а й жінки недоговорюють про розмір чоловічої "гідності".

Більше всіх збрехали австралійці. За даними дослідження EveryoneWeb, середній розмір пеніса у цих чоловіків становить 13 см. Хоча самі чоловіки назвали цифру 18.

Така ж ситуація і в американців. Молоді люди цієї нації стверджують, що в середньому їх статевий орган становить аж 18,4 см, а насправді - 13.

На третьому місці опинилися британці з результатом в 14 см в середньому. Хоча чоловіки впевнені, що їх "гідність" досягає 17,5 см. До слова, жінки відзначили, що у їх коханців розмір в середньому 16,9 см.

А ось канадці зійшлися в думках. І чоловіки, і жінки назвали цифру 18. І це попри те, що середній розмір статевого чоловічого органу в Канаді становить 14 см.

Також наголошується, що найбільший розмір члена спостерігається у чоловіків з Бразилії, Колумбії, Конго і Еквадору.

Вас також можуть зацікавити новини:

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram