Одеський політех розробив реанімобіль-амфібію для потреб АТО

11:40, 19 березня 2015
Новини регіонів
81 0

Студенти і викладачі Одеського національного політехнічного університету розробили реанімобіль-амфібію для українських бійців, які несуть службу в зоні проведення антитерористичної операції

Раненый во время АТО десантник 95-й воздушно-десантной бригады Антон Маглеваный в Военно-медицинском клиническом центре

Як повідомили УНІАН у прес-службі Міністерства оборони, автомобіль розроблений в інституті машинобудування названого вузу.

«Супер-авто замовили волонтери. Вимоги до військовому автомобілю суворі - він повинен плавати, легко їздити по пересіченій місцевості, а також витримувати пряме влучення з стрілецької зброї. Не менш важливим фактором є простота його обслуговування і ремонту, всі деталі можна буде легко замінити», - відзначили в прес-службі.

За словами аспіранта кафедри інституту Вадима Хамраева, автомобіль буде працювати на бензині. Він додав, що креслення вже готові, зараз розробляється 3D модель. «Закінчити всі роботи планують до кінця року. Якщо все вийде, зроблять ще модель з електродвигуном. Але поки бензиновий варіант виходить дешевше деталей. Раніше в конструкторському бюро нічого подібного не робили. Зазвичай тут проектують гоночні машини», - повідомив Хамраев.

Майже всі деталі реанімобіля, крім двигунів і надскладних комплектуючих, студенти та викладачі навчального закладу роблять самі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter