Кориця допоможе схуднути - медики

12:52, 23 листопада 2017
Зарубіжні новини
356 0

Кориця давно занесена в список спецій, допомагають прискорити обмін речовин і спалювати жирові відкладення.

medicalxpress.com

Кориця давно занесена в список спецій, допомагають прискорити обмін речовин і спалювати жирові відкладення, пише Zee News.

Читайте такожЧорний чай допоможе схуднути - медики

Циннамальдегід, ефірна олія, яка надає кориці характерного аромату, захищає від ожиріння і гіперглікемії (аномально високого рівня глюкози в крові), що довели експерименти з мишами.

Співробітники Університету Мічигану детально дослідили роботу циннамальдегіда, щоб зрозуміти, чи допоможе з'єднання людям. Отже, циннамальдегід безпосередньо впливає на жирові клітини (адипоцити), змушуючи їх витрачати накопичену енергію через термогенез (процес з вивільненням тепла). Цей процес запускається в нормі, коли потрібно зігріти тіло або вижити в умовах голоду.

Читайте такожЧим корисна хурма: рекомендації медиків

У рамках своєї роботи вчені використовували жирові клітини людей, оброблені циннамальдегідом. Вони виявили експресію декількох генів і ензимів, підсилюють обмін жирів. Також було відзначено зміна рівня важливих білків Ucp1 і Fgf21, що беруть участь в регулюванні метаболізму та залучених до термогенез. Все це свідчить, що кориця реально здатна розігнати метаболізм.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter