скріншот

Українська кіберполіція запобігла 10 спробам самогубств підлітків, які реєструвалися в соціальних мережах у так званих "групах смерті".

Читайте такожВбивчий квест у Маріуполі: загибла дівчина стала першою в Україні жертвою "груп смерті"

Про це голова Національної поліції України Сергій Князєв повідомив сьогодні на засіданні колегії МВС про результати роботи поліції, інформує Департамент комунікації Нацполіції.

Відео дня

За його словами, кіберполіція виявила 926 груп «самогубств», з яких уже 600 заблоковано.

Князєв зазначив, що. відповідно до проведених досліджень, найвразливішими до негативного впливу соціальних мереж є діти від 13 до 17 років, у яких є проблеми у спілкуванні. Такі діти більшість часу проводять в Інтернеті, де масово вступають у різні закриті групи.

"На сьогодні поліцією за даними фактами відкрито 35 кримінальних проваджень і встановлено 4 факти суїциду, які пов’язані діяльністю «груп смерті», та попереджено 10 самогубств підлітків", – сказав Князєв.

Для вирішення цієї проблеми голова Нацполіції дав доручення керівникам обласних підрозділів поліції налагодити комунікацію з адміністраціями навчальних закладів, регіональними управліннями освіти і медичними установами для виявлення дітей, які могли потрапити під негативний вплив так званих «груп смерті», та запобігти їх можливими негативним наслідкам.