
У Солом'янському районі Києва на перехресті вулиць Солом'янська та Олексіївська вибухнув автомобіль. В результаті події загинув водій. Про це повідомляє прес-служба столичної поліції.

Інцидент стався в районі перехрестя вулиць Солом'янської та Механізаторів у Солом'янському районі столиці. Про це пише "Київ оперативний".
Читайте такожУ Києві на заводі пролунав вибух
На місці інциденту працюють поліцейські, медики, пожежники. Рух транспорту по вулиці перекрили.

"Мерседес" вибухнув на ходу. У момент вибуху водій перебував у салоні. Частини автомобіля розлетілися по периметру 100 метрів і зачепили інші авто. На місці швидка і рятувальники ДСНС. Намагаються звільнити водія. Попередньо, загинула одна людина. Двоє постраждалих", - пише dtp.kiev.ua.
Користувачі соцмереж припускають, що в авто могла вибухнути бомба, адже вибуховою хвилею зірвало навіть дах легковика. Також відзначають, що потужний вибух було чути мало не в усьому мікрорайоні.
"Встановлюються причини та обставини вибуху. Подія належним чином зареєстровано. Вирішується питання про його правової кваліфікації", - резюмується в повідомленні поліції.
Нагадаємо, вчора автомобіль вибухнув на столичному Виноградарі.