Дитина спала просто неба - під парканом / фото Дмитро Ревун/Facebok

В Одесі виявили 9-річного хлопчика-інваліда, який жив із батьками в парку.

Про це у Facebook повідомив заступник начальника відділу ювенальної превенції однойменного управління регіонального главку Нацполіції Дмитро Ревун.

За його словами, про цю дитину, яка три дні спала просто неба - під парканом, повідомили очевидці.

«Серед куп екскрементів бездомних, біля пенька, на якому лежить залишена кимось іконка, де розкидані шприци та порожні конвалюти від наркотичних медикаментів, дитина з інвалідністю грається з котом, не відходячи від мами, яка також має інвалідність», - написав Ревун.

фото Дмитро Ревун/Facebok

9-річний хлопчик спав на землі, вистеляючи свої шкільні зошити.

«Його батько - сирота, якого нічим не нагородила доля, а суспільство і держава нічим йому не допомогли. Як і багато хто з числа сиріт батько дитини залишився «за бортом» і робив помилки, багато помилок, за які розплачується не лише він сам», - розповів поліцейський.

Ця родина, втративши тимчасове житло і роботу, пішла жити в парк - навпроти свого будинку. Дитину відвезли до лікарні, звідки потім направлять до центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

фото Дмитро Ревун/Facebok

Ревун також описав, як важко сприйняли розставання батьки та хлопчик, але зауважує, що залишати дитину на вулиці не можна. Поліцейський зазначив, що має намір допомогти цій родині, крім своїх прямих функціональних завдань.

Вас також можуть зацікавити новини:

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram