На відео вони наголосили: "Вітаємо! У той час, як Україна докладає величезних зусиль для подолання російської агресії, лишаються й корупція, й контрабанда. Вчора ми вже згадували контрабандистів на Одеській та Чернівецький митницях. Їх чомусь не помічають відповідні органи, вони вільно працюють. У нас є підозра, що вони працюють саме з цими митницями.

Корумповані митники з контрабандистами під час війни організували незаконні схеми вивозу продукції сільського господарства з України до московії. Під час воєнного стану це є фактично мародерством! Але це не все – покупцями у московії є компанії, які контролюються Рамзаном Кадировим. Тобто за ці гроші фінансуються ПВК Кадирова в Україні. Корумповані чиновники та контрабандисти мають бути знищені як військові злочинці!

Сьогодні сталі відомі нові подробиці цих злочинних схем. Так, контрабандист Кривецький, який працює через Одеську митницю, зі своєю компанією "Зам зам" (кінцевим власником якої є Рамзан Кадиров) ще не є верхом цинізму. Виявилося, шо в нього є ще компанія "Джавеліна"! Тобто ці злодії та контрабандисти мімікрують перед українським суспільством! Й вони через ці дві компанії проводять сільськогосподарські товари, фактично вкрадені у України, й вивозять їх до московії.

У Чернівецькій області контрабандист Чорній має компанію, яка називається "Наша перемога 2022". Через неї теж вкрадені у України харчові товари вивозяться до московії. Увага, компанію для цього назвали "Торговий дім Україна-Москва"! Й це в часи нападу кремлівської орди!

Корупція та контрабанда будуть знищені! Українське суспільство підлягає очищенню та оновленню від цих внутрішніх паразитів! В Україні не місце цим колаборантам! Слава Україні!"