этот материал доступен на русском

ВР планує внести зміни до Регламенту щодо запровадження електронного документообігу

18:47, 12 вересня 2019
Політика
312 0
Рада стала на шлях електронних законів / фото УНІАН

Парламент ухвалив у першому читанні проект закону про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо запровадження електронного документообігу, пов'язаного із законодавчим процесом (№1044-1).

Як передає кореспондент УНІАН, за це рішення проголосували 270 із 372 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

Законопроектом, зокрема, встановлюється, що пропозиції, поправки, висновки до законопроектів подаються до Апарату Верховної Ради або безпосередньо до комітету чи до тимчасової спеціальної комісії, які визначені головними з відповідних законопроектів, у формі електронних документів, на які накладено кваліфікований електронний підпис.

Читайте такожКомітет ВР рекомендує нардепам усунути Геращенко від 5 засідань через слова про "зелених чоловічків"

Справа законопроекту містить документи, внесені в порядку законодавчої ініціативи, документи, підготовлені в процесі розробки, розгляду, доопрацювання, прийняття відповідного законопроекту Верховною Радою, а також документи, які підготовлені органами ВР, державними органами, установами і організаціями за зверненням Верховної Ради в електронному вигляді.

Також встановлюється, що всі зареєстровані у Верховній Раді законопроекти (нині - зареєстровані у ВР законопроекти, крім тих, що розглядаються Верховною Радою за спеціальними процедурами) надаються народному депутату шляхом розсилки на адресу електронної пошти на поштовому сервері ВР інформаційного листа про реєстрацію законопроектів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter