Голова МЗС Словаччини впевнений, що Нідерланди не блокуватимуть угоду про асоціацію з Україною

00:43, 13 липня 2016
145 0

Голова МЗС Словаччини, що в цьому півріччі головує в Європейському союзі, Мірослав Лайчак висловив упевненість, що Нідерланди не заблокують угоду про асоціацію ЄС із Україною.

фото: УНІАН

Про це повідомляє Радіо Свобода.

«Ми маємо поважати результат референдуму. Але я певен, що уряд Нідерландів знайде рішення, яке поважатиме результати референдуму, та не заблокує процес політичної асоціації й економічної інтеграції між Європейським союзом і Україною», - заявив Лайчак, виступаючи на слуханнях у комітеті Європейського парламенту із закордонних справ про зовнішньополітичні пріоритети словацького головування, з приводу референдуму в Нідерландах.

Читайте такожУкраїна закликає Нідерланди ухвалити відповідальне рішення щодо Угоди про асоціацію України з ЄС

Лайчак також із приводу перспектив надання безвізового режиму до ЄС громадянам України і Грузії сказав: «Грузія й Україна виконали свої зобов’язання, і це чітко підтвердила Європейська комісія. Тепер настав час нам зробити свою справу, а це означає надати безвізовий режим».

Як повідомляв УНІАН, голова представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінські заявляє, що в Євросоюзі повідомили Нідерландам, що країни-члени не підтримують можливість внесення змін в Угоду про асоціацію з Україною.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter