У Росії порушили справу проти лідерів "Правого сектору" за "злочини проти російськомовних"

13:46, 30 вересня 2016
1021 0

Слідчий комітет РФ порушив кримінальну справу стосовно лідерів "Правого сектору" Дмитра Яроша, Андрія Тарасенка, Андрія Стемпіцького, Валерія Воронова, Артема Скоропадського та інших осіб за "злочини проти Росії і російськомовного населення".

УНИАН

Про це повідомляється на сайті СК РФ.

Справу порушено "за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 282.2 КК РФ, тобто діяльність екстремістської організації".

Як заявили в російському Слідкомі, "у період не пізніше 2014 року дотепер керівниками й активістами організації "Правий сектор" на постійній основі систематично плануються і вчиняються злочини, спрямовані проти Російської Федерації, її громадян та дипломатичних установ на території України, а також щодо російськомовного мирного населення".

Читайте такожУ "Правому секторі" вважають, що змінити ситуацію можна тільки революційними методами

У СК РФ стверджують, що загальна чисельність учасників організації "Правий сектор" становить понад 5000 "бойовиків", а також, що керівниками організації створено окремі осередки в країнах Європи та Північної Америки.

Як повідомлялося, в листопаді 2014 року Верховний суд РФ визнав організації "Правий сектор" та УНА-УНСО "екстремістськими" і заборонив їхню діяльність у Росії.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter