Вівторок,
17 жовтня 2017
Наші спільноти

Порошенко наголошує на важливості продовження санкційного тиску на Росію

Президент України Петро Порошенко наголошує на важливості продовження санкційного тиску на Росію.

president.gov.ua
president.gov.ua

Як повідомили УНІАН у прес-службі президента, про це він сказав на зустрічі з послами країн «Великої сімки» та Європейського Союзу.

«Президент наголосив на важливості продовження сакційного тиску на Росію, який не є самоціллю, а ефективним інструментом забезпечення виконання російською стороною її зобов’язань у рамках Мінських домовленостей», - зазначається у повідомленні.

Лідери 5 країн ЄС і президент США обговорять продовження дії санкцій проти РФ - ЗМІ

Також президент поінформував глав дипломатичних місій про прогрес України на шляху реформ, передусім у боротьбі з корупцією. У цьому контексті було особливо відзначено успішне завершення першого етапу електронного декларування в Україні.

Порошенко висловив надію на належну оцінку реформ, що здійснюються в Україні, у тому числі з боку ЄС. У цьому контексті було відзначено важливість виконання стороною ЄС і своїх зобов’язань, зокрема у частині надання українцям безвізового режиму.

«Незважаючи на надскладні виклики, яким вимушено протистоїть Україна, ми сумлінно виконали свою частину зобов’язань, і маємо право очікувати на відповідне рішення з боку наших партнерів ЄС без подальших зволікань», - підкреслив глава держави.

«Президент подякував столицям країн «Великої сімки» та ЄС за послідовну підтримку України, зокрема фінансову, у забезпеченні проведення складних, але необхідних для країни та її європейського майбутнього реформ», - повідомили у прес-службі.

Посли у Раді ЄС завтра розглянуть безвізовий режим для України

Крім того, глава держави відзначив виключну важливість рішення третього комітету щодо підтримки проекту резолюції Генеральної асамблеї ООН про ситуацію із правами людини в Криму.

«Вчорашнє рішення закладає додаткові підвалини до міжнародного механізму де-окупації українського Криму», - наголосив Порошенко.

Глава держави підтвердив, що Україна залишається рішучим прихильником виключно правових, політико-дипломатичних шляхів врегулювання і в питанні Криму, і триваючої агресії на Донбасі.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку