"Навіщо нам ще один папірець": Клімкін пояснив відсутність підсумкової заяви на саміті Україна-ЄС

03:27, 15 липня 2017
Політика
1952

Нам потрібно йти до заяв самітів, які фіксують нові, дуже важливі домовленості, заявив Клімкін.

Фото УНІАН

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін вважає, що заяви самітів Україна-ЄС повинні фіксувати нові важливі домовленості і прориви у відносинах, і немає сенсу в заявах, які будуть просто повторювати озвучену і прописане раніше.

Читайте такожКлімкін про постачання турбін Siemens: будь-яка співпраця з РФ – взаємодія з шахраями

"Все дуже просто: навіщо нам ще один папірець, який повторює те, що вже сказано в Угоді про асоціацію? Досягнення вже зафіксовані. Нам потрібно йти до заяв самітів, які фіксують нові, дуже важливі домовленості. Повторення того, що вже є – навіщо це нам? Я взагалі не є фанатичним прихильником просто якихось заяв, які будуть забуті через 15 хвилин", – сказав він в ефірі "Подробиць тижня" на телеканалі "Інтер", коментуючи ситуацію з відсутністю заяви за підсумками саміту Україна-ЄС.

"Навіщо нам текст на три, чотири, п'ять сторінок, який прочитають тільки експерти, і в якому немає дійсно проривних речей?", – підкреслив Клімкін.

Як повідомляв УНІАН, раніше в АП заявили, що підсумкова декларація саміту Україна - ЄС, який відбувся в Києві, не була прийнята через відсутність консенсусу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter