этот материал доступен на русском

У Москві мешканці багатоповерхівки зламали пандус для дитини-інваліда і зацькували його матір

12:47, 24 січня 2019
Русский міръ
2437 0
У Москві сусіди зацькували сім'ю інваліда-колясочника / Flickr/Reuben Photography

Читайте такожСкандал у Харкові: розлючені сусіди не дозволили спортсменці-інваліду встановити в під'їзді пандус (відео)

Про це повідомляє «360». Мама дитини Віталія розповіла журналістам, що якщо спочатку невідомі заливали пандус клеєм, то тепер його просто відірвали.

Зазначається, що сім'я придбала квартиру в даному будинку через його близькість до школи, де навчаються діти-візочники. Заради першого внеску за іпотекою жінка продала свою квартиру.

Компанія-керувальник надала за заявкою місце для паркування інваліда, а також зробила відкидний пандус і спеціальну підводку на виході з під'їзду. Однак незабаром почалися проблеми.

Так, Віталія не змогла відкинути пандус, тому що невідомий залив лаком клямку, на яку він закривався. Того ж дня матір дитини не змогла відвезти її до фахівців, так як хтось проколов шину на колесі її автомобіля.

Віталія написала заяву в поліцію, але це не принесло жодного результату. Після цього вона з дитиною поїхала на реабілітацію, а після повернення її чекав «радісний» прийом сусідів.

«Найпристойніше, що я почула: „Треба було думати головою, коли народжувала дитину-інваліда“», — розповіла жінка.

Зараз Віталія знову перебуває з дитиною в лікарні. В її відсутність пандус зламали.Чоловік жінки має намір писати заяву в прокуратуру.

У лютому минулого року повідомлялося, що в Пензі інвалід-візочник не став чекати, поки хтось обладнає його під'їзд за існуючим нормативам, а взяв ситуацію у свої руки і побудував собі підйомник.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter